O nas

Marka WINGS dodaje skrzydeł w podróży. Od ponad 7 lat zajmujemy się produkcją walizek. Zwracamy przy tym szczególną uwagę, aby zapewniały naszym odbiorcom pełen komfort w każdej sytuacji – na lotnisku, na dworcu, w hotelu, podczas lotu. Tworzymy zestawy walizek w różnych wymiarach, dzięki czemu oferujemy gotowe rozwiązanie do spakowania się na krótką delegację, kilkudniowy citybreak, czy rodzinne wakacje. Proponujemy walizki kabinowe, średnie i duże zachowując formę i kolorystykę w każdym wymiarze. W ten sposób możesz zakupić zestaw trzech modeli o identycznym wyglądzie, różniących się wielkością.

Oferujemy produkty wykonane z solidnych i wytrzymałych materiałów, które zniosą bez szwanku nie jedną podróż. Do produkcji modeli twardych wykorzystujemy bardzo mocne i odporne na zarysowania tworzywo sztuczne - ABS Plus. W przypadku modeli miękkich stosujemy wytrzymały materiał, jakim jest Codura. Nasze podróżne walizki – duże, średnie i kabinowe – zaopatrzone są w szyfrowany zamek, łóżyskowane kółka obracające się o 360 stopni, teleskopowe uchwyty i wewnętrzne pasy mocujące dla Twojej wygody. Ponadto zadbaliśmy o ich eleganckie wzornictwo z wyraźną nutą nowoczesnego stylu.

SPRZEDAŻ HURTOWA

Jako producent i właściciel marki WINGS poszukujemy dystrybutorów naszych produktów na terenie całej Europy. Naszym partnerom handlowym oferujemy atrakcyjne progi rabatowe, szybki termin realizacji zamówienia oraz wysoką marżę zysku.

Zapewniamy:

1. Bardzo dobry kontakt i stałe doradztwo.

2. Pakiet zdjęć produktu.

3. Szybką i sprawną realizację transportu.

4. Wsparcie sprzedażowe i reklamę. 

5. Niskie ceny hurtowe i przyzwoite rabaty progowe.

Zamów połączenie